بالی

بالی

بالی جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی است.
این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم ‏پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده و مثل بسیاری از جزایر دیگر اندونزی، ‏دنیای مخصوص به خودش را دارد.

دنیایی که این نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان قرار داده است.
‏این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سال های اخیر بدلیل ‏رشد فراوان صنعت توریست بسیاری ازاسترالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند‎.‎ ‏‏
این جزیره که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را پوشش داده است، از لحاظ آتش فشانی فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصلخیز است. اما سوگولی آتشفشانهای بالی کوه گودان آگانگ بوده که «مادر کوه »ها نامیده می شود. این کوه، آتشفشانی فعال بوده و ارتفاعی بیش از ۳۰۰۰ متر دارد.
این جزیره دارای مناطق مختلفی است که از معروف ترین نقاط آن کوتا(KOTA) بالی و اوبود(UBUD) را می توان نام برد. در شمال و جنوب کوه های مرکزی این جزیره زمین های بسیاری حاصلخیزی برای کشاورزی وجود دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می کنند. مزارع پلکانی برنج بالی نیز خود شهرت جهانی داشته و از جاذبه های گردشگری این بهشت زمینی پروردگار می باشند
قطعاً بیراه نگفته ایم اگر بگوییم که جزیره بالی پر از خصائل منحصربه‌فردی است که آن را از دیگر نقاط دنیا متمایز می سازد. بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار گرفته است.

فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه ، کوالالامپور ویا سنگاپور حدود ۱۵ ساعت می باشد.

مراکز خرید بالی

محله ی کوتا بیچ

وجود بازارچه های سنتی فراوان در کنار مراکز خرید مدرن، هر گردشگری را از کوچک و بزرگسال تا زن و مرد را به سوی خود فرا می خواند.
در این محل هرچیزی که به ذهن شما برسد موجود است، از بوتیک های فروشنده برندهای معروف جهانی تا دی وی دی های کپی. اما فراموش نکنید که یکی از مراکز مهم فروش صنایع دستی و سوغاتی های زیبای بالی همین جاست ضمناً توقفی کوتاه در یکی از رستوران ها و کافی شاپ های این محله که در کنار هر کوچه و خیابان این منطقه ۲۴ ساعته پذیرای میهمانان می باشند نیز بسیار با صفا است.
در این منطقه یکی از معروفترین رستوران های جهان یعنی هارد راک کافه نیز واقع گردیده است.
از مراکز خرید معروف این منطقه نیز که نسبتاً اجناس مرغوب با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند میتوان به دیسکاوری مال و دی . اف . اس اشاره نمود که در مجاورت ساحل زیبای اقیانوس هند واقع گردیده اند.
بازدید از مکان سابق نایت کلاب پدی و ادای احترام به قربانیانی که در سال ۲۰۰۲ هدف حمله تروریستی گروه های خرابکار قرار گرفته و کشته شدند نیز از کارهای اجتناب ناپذیر هر گردشگر و بازدیدکننده از این منطقه محسوب می گردد. کوتا اسکویر نیز در مرکر این منطقه قرار دارد.
در این میدان و خیابان مربوطه نیز تعداد بسیاری بوتیک های عرضه کننده برند های گرانقیمت جهانی مانند آدیداس ، بیلابونگ ، ریپ کارل و بسیاری دیگر قرار گرفته اند.

فروشگاه زنجیره ای ماتاهاری نیز در این خیابان دارای یکی از شعب بزرگ خود می باشد.

جیمباران

اگرچه گردشگران به این منطقه بیشتر بخاطر گوناگونی غذاهای دریایی سر می زنند، اما هنوز هم چیز های خوبی برای خریدن در اینجا موجود است.

در این نقطه هنر سفالگران بالینزی را میتوان از نزدیک دید و کمی آن طرف تر تخته های موج سواری دست ساز را در کنار ویوبردهای بسیار گرانقیمت غربی تهیه کرد.

در اینجا معدود بوتیک برند فروشی واقع گردیده است اما بازدید از فروشگاه های زیر خالی از لطف نمی باشد.

ـ Jenggala

ـ Konderatu

ـ Surfer’s Paradise

سانور بیچ 

در سانور بیچ آن طوری که خریداران از نظر خرید می بایست، ارضا نخواهند شد.
اما هرگز از یاد نباید برد که در این منطقه نیز جزیره بالی و ساکنانش هنوز اجناس خاصی را قابل عرضه به خریداران گردهم آورده اند.
در سانور بیچ می توان انواع و اقسام لباس های شنا و ساحلی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمود.

فراموش نکنید که چانه زدن در سراسر آسیای جنوب شرقی رایج بوده و این منطقه نیز از خارج از آن قاعده نخواهد بود.
در اینجا به راحتی می توان اجناس را کمتر از نصف مبلغی که فروشنده می گوید خرید، اما کمی آنطرف تر در خیابان سانور شما می توانید مرواریدهای بسیار گرانقیمت بالی را از جواهر فروشی های این منطقه تهیه کنید.
همچنین فروشگاه و سوپر مارکت هارویز نیز که در خیابان اصلی سانور و بعد از هتل هایات ریجنسی قرار گرفته است نیز مکانی خوبی برای کمی خنک شدن و شاید اندکی خرید مایحتاج روزانه می باشد.

پس از هارویز نیز شما با دنیایی از هنر روبرو خواهید شد. صنایع دستی این منطقه ، شامل مبلمان ، تابلوهای نقاشی و سنگ های بسیار زیبای تراشیده شده با دست می باشد که می توان به یادگار قطعه ای از آن ها را هرچند کوچک به خانه خود ببرید.

اوبد 

اینجا بهترین جا برای خرید صنایع دستی است.

اگرچه صنایع دستی بالی را در هر نقطه ای از این جزیره می توان یافت، اما اینجا مرکز عرضه عمده صنایع دستی ساخته شده به دست ساکنین روستاهای اطراف که در امتداد جاده منتهی به جنگل میمون ها قرار گرفته اند می باشد. اگر به آن طرف خیابان نگاه کنید مطمئناً پیرمردی را خواهید دید که با دستان هنرمندش با قطعه ای چوب عشق را با هنر تلفیق و اثری با ارزش را خلق می کند.

اگرچه چانه زدن در اینجا هم رایج است ،اما دیدن دستان رنجور آن پیرمرد دیگر راهی برای چانه زدن در اوبد باقی نمی گذارد

گالریا 

گالریا یکی از گسترده ترین مال ها در سطح استرالیا، آسیا و آمریکاست.
در گالریا بهترین برندهای جهانی، عطر، کیف و کفش و البسه عرضه گردیده و نیز یکی از بزرگترین شعب فروشگاه های زنجیره ای ماتاهاری و تعداد بسیار زیادی بوتیک های دیگر در آن واقع شده اند.

در این مرکز خرید که در نزدیکی کوتا و در میدان امام بنجل واقع شده است شعبه ای از بزرگترین ابزار فروشی جهان یعنی ایس هاردویر نیز قرار دارد.

دیسکاوری

یکی از زیباترین مراکز خرید بالی دیسکاوری است که در مجاورت دریا قرار گرفته است.

دپارتمان استور سنترو نیز درون همین مجموعه قرار داشته که مملو از برندهای جهانی بوده و نیز قیمت های مناسبی دارد.

رستوران های این مرکز خرید نیز که در کنار دریا و در ساحل باز تعبیه گردیده اند بسیار با صفا می باشند.

ماتاهاری

ماتاهاری نام مجموعه فروشگاه های زنجیره ای است که در سراسر اندونزی شعبه داشته و ارائه دهنده کلیه مایحتاج منزل، سوپرمارکت، البسه و غیره می باشد.

یکی از بزرگترین شعبه های این فروشگاه در دنپازار و دیگری درکوتا اسکویر واقع شده است که خرید از آن توصیه می گردد. در این شعبه کفش و کیف های بسیار مرغوبی نیزعرضه می گردد.

لوته مارت، (ماکرو سابق)

اما ماکرو نیز نام فروشگاه بسیار بزرگی است که مشغول به عرضه کلیه اجناس از وسایل برقی و الکترونیکی تا میوه و اقلام سوپرمارکت می باشد. ساعت کاری این مجموعه از هفت صبح تا ده شب می باشد.

مجموعه زنجیره ای ماکرو در تمامی کشورهای آسیای جنوب شرقی و استرالیا دارای شعب بسیاری می باشد.

مکانهای دیدنی و تفریحی بالی

ساحل نوزا دوآ

نوزا دوآ به معنای جزیره دوم است دلیل این گونه توصیف آن است که نوزا دوآ بالی به صورت شبه جزیره ای و البته مانند جزیره دومی به منتهی الیه جنوبی جزیره بالی متصل شده است.

این جزیره بالی بر خلاف روستاهای جزیره ی بالی مکانی پر زرق و برق و مجلل میباشد که بزرگترین و لوکس ترین هتل های بالی را داراست.
در این محل غذاخوری های با شکوه، کشتیهای تفریحی بسیار شیک، زمین های گلف و هتل های رویایی با مهمان نوازی های بالینزی در بالی پذیرای شما هستند.
از سراسر این شبه جزیره آوای دل انگیز موسیقی و بوی خوش خوراکهای شرقی بالی به مشام می رسد.
سواحل نوزا دوآ بالی از جمله مکانهای آرامش بخش و از قشنگ ترین سواحل دنیا بوده به گونه ای که در رده بندی جهانی مقام پنجم را کسب نموده اند. عبادتگاه اولا واتو بالی نیز در این شبه جزیره قرار گرفته است.

همین موضوعات سبب شده که جزیره ی بالی مرکز همیشگی همایش ها . کنفرانس ها، مناسبات سیاسی و دیگر نشست ها باشد.

آتشفشان کینتامانی

دریاچه ی بسیار زیبای باتور و آتشفشان کینتامانی بالی در روستای کینتامانی دیده میشود.
این آتشفشان هنوز فعالیت داشته و اقوام بومی این ناحیه از گدازه ها و سنگهای سرد شده این آتشفشان جهت ساخت خانه های خود استفاده می کنند.
فاصله کوتا تا رسیدن به این نقطه حدودا ۱ ساعت زمان میبرد و بهتر است ناهار خود را در غذاخوری کنار دریاچه با منظره قله آتشفشان کینتامانی سرو نمایید.غار خفاش های بالی از جمله مناطق دیدنی این ناحیه نیز میباشد.

پارک آبی واتربوم

این مجموعه بی همتا که شعبه ای از پارکهای زنجیره ای و بین المللی واتربوم بالی که است شامل استخرهای بزرگ و کوچک، سرسره آبی های متنوع، استخر و بازی های مخصوص کودکان، زمین بازی (پینگ پونگ، فوتبال دستی) بالی و غذاخوری های مختلف می شود.
همچین میتوانید از امکانات آن با آرامش کامل درکنار اعضای خانواده نهایت لذت را ببرید. مجموعه واتربوم بالی از ۹ صبح تا ۸ شب باز و بلیط ورودی برای هر نفر به مدت یک روز کامل ۲۳ دلار میباشد.
البته می توان بلیت دو یا سه روزه که قیمت آن ارزانتر است را نیز خریداری کرد. پس از خرید بلیت یک اکانت برای شما باز میشود و چون حمل پول به محوطه ممنوع است، می توانید مبلغی را برای خرید خوراکی یا استفاده از برخی بازی های پولی به صورت سپرده در حساب خود واریز نمایید.

برای استفاده از سرسره های آبی، استخر هیچ مبلغی دریافت نمی شود و تنها باید دقت داشت که جهت استفاده از سرسره، تیوپ همرنگ خودش را انتخاب کرد.

تفریحات این مجموعه بالی آنقدر زیاد ، مختلف و هیجان انگیز میباشد که میتوان یک روز کامل را در آن سپری کرد.

کلبه بهشت پنهان

در جزیره بالی میتوانید کوه بزرگ آتشفشان را ببینید. به ملاقات اقیانوس آبی رفته و ازساحل مرجانی و آبشارهای این تفریحگاه بازدید کنید.
از دیدن باغ پر از گل درختان خرما و شنا در استخرهای بالی نهایت لذت را ببرید. این منطقه شامل مجموعه غذاخوری های کنار سواحل بالی.

استخر و هتل در میان باغ سرسبز همراه با مجسمه های بالیایی نیز میشود.
شما نیز این امکان را دارید که انواع ماهی های رنگی را در غواصی با استفاده از ماسک و لوله در مقابل چشمان خود ببینید. دوچرخه سواری در بالی.
لذت در کنار چشمه های طبیعی و آشنایی با زندگی محلی روستایی از دیگر جاذبه های این منطقه است.

جایزه اول بهترین باغ در میان هتل به کلبه بهشت پنهان توسط سازمان گردشگری بالی تقدیم شده است.

لوط معبد (Tanah Lot)

عبادتگاه لوط بالی تشکیل شده از سنگ خاموش در جزیره بالی در کشور اندونزی عکاسان زیادی را به سمت خود جذب میکند.
یک کشیش در قرن ۱۵ هنگام سفر خود این تخته سنگ را دیده و شب را دراین محل سپری کرده و سپس آنجارا محل مقدسی برای پرستش خدای دریا در جزیره بالی در نظر گرفته است. این تخته سنگ نشسته در ساحل بر اثر جزر و مد به درون اقیانوس میرود و دوباره در ساحل اقیانوس پدیدار میشوند.
این معبد یکی از معابد هفت دریا است.

مردم بالی معتقدند که مار دریا همان مار غول پیکری است که نگهبانی معبد را بر عهده دارد و روح های خبیث و مزاحم را دور میکند.

پارک جنگلی میمون ها

پارک جنگلی میمون ها در جزیره بالی قرار دارد. در سال ۱۹۸۶ تنها ۸۰۰ نفر بازدیدکننده برای این محل تخمین زده شده است اما امروزه این عدد به ۱۰۰۰۰ نفر در ماه رسیده است.
در بنیاد گردشگری جهانی این پارک به رسمیت شناخته شده است. هدف اصلی مسئولان بالی پارک آموزش به مردم جهت حفظ طبیعت و جنگلها و حیواناتی است که در این محیط زندگی میکنند.
میمون هایی که در این جنگل حفاظت شده اند به میمون های دراز دم در بالی مشهور هستند.
حدود ۳۴۰ میمون کوتاه دم نیز یافت میشوند که شباهت زیادی به انسانها دارند. دراز دم ها فقط در جنگلهای بالی زندگی میکنند در حالیکه کوتاه دم ها در روستاها و مزارع برنج بالی هم یافت میشوند.

در جزیره بالی میمون ها حیوانات مقدسی محسوب میشوند و این جنگل هم به نوعی یک جنگل مقدس به حساب می آید و عبادتگاه های زیادی هم در این پارک قرار گرفته که مقدس بودن این پارک جنگلی را دو برابر می کند.
در این جنگل بالی نزدیک به ۵۰۰ میمون متنوع که در معرض خطر انقراض واقع شده اند مراقبت می شوند. گرچه میمون های بالی حیواناتی کنجکاو و گستاخ به نظر می رسند ولی حیواناتی فوق العاده زیرک، احساسی و محبوب هستند.

میمون های بالی علاقه زیادی به دزدیدن کلاه وعینک و حتی کوله پشتی دارند بنابراین مراقب اینگونه وسایل خود باشید.

پارک فیل ها

پارک فیل های بالی در سال ۲۰۰۰ در جزیره بالی اندونزی توسط وزیر گردشگری افتتاح شدو مطابق با استانداردهای بین المللی جهت مراقبت از حیوانات است.
این پارک در زمینی به وسعت ۲ هکتار هر ساله توریست های زیادی را به سمت خود جذب میکند. این پارک در بالی به عنوان بهترین پارک جهانی فیل ها منتخب است.

به عنوان یادگاری با فیل های بالی عکس بگیرید.این پارک از ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر برای عموم باز است.

بانجی جامپینگ

از تفریحات لذت بخش جزیره بالی می توان به بانجی جامپینگ اشاره کرد.
در جزیره بالی دو مجموعه بانجی با استانداردهای جهانی و رعایت تمامی موارد ایمنی مشغول به کار هستند.
پرش از ۶۰ متر ارتفاع میتواند تجربه ای از یاد نبردنی برای افراد ماجراجو باشد. همینطور منظره ای بالی که در مسیر خود می بینید فوق العاده زیبا و رویایی است.
امکان پریدن درهنگام شب زیر نور ماه و همینطور اجرای پایکوبی کوچک با همراهان به افتخار زنده بودنتان وجود دارد.

از شما در هنگام پرش عکس و فیلم تهیه میشود و در یک لوح دی وی دی به شما ارائه میشود.
همچنین میتوانید تی شرت و یا تاپ با نشان بانجی جامپ را نیز در بالی دریافت کنید.

استادان نیوزلندی بوده و قبل از پرش بیمه نامه و پس از آن گواهینامه شجاعت به شما ارائه داده میشود.

هتل ها

هتل سوفیتل

هتل ۵ ستاره و تفرجگاه سوفیتل در قلب نوسادوا/ بنوا واقع شده و مکانی ایده آل برای کشف جزیره ی بالی محسوب می گردد.
هتل چندان از مرکز شهر دور نیست و حدودا ۱۰ کیلومتر با آنجا فاصله دارد و در حدود ۲۵ دقیقه طول می کشید تا به فرودگاه بین المللی بالی رسید.
هتل با موقعیت مناسبش دسترسی آسانی به مقاصد دیدنی و تفریحی جزیرهفراهم می آورد.

در تفرجگاه سوفیتل در ساحل نوسادوا هر تلاشی صورت گرفته است تا مهمانان احساس آرامش کنند، بدین سبب هتل بهترین خدمات و امکانات را برای مهمانا فراهم می کند.
برخی از این امکانات عبارتند از: دربان ، کافه ، رسپشن ۲۴ ساعته ، جعبه ایمنی و پارکینگ. مهمانان می توانند از میان ۴۱۵ اتاق هتل که همگی جوی آرام و هماهنگ دارند اتاق دلخواه خود را انتخاب کنند و در طول روز در فضای باغ ، ساحل خصوصی ، کلوپ کودکان ، استخر روباز و زمین به همراه آموزش گلف تمدد اعصاب کنند. از خدمات متعدد هتل که اقامتگاهی با پرستیژ و معتبر در بالی می باشد لذت ببرید.

 • موقعیت هتل : Nusa Dua / Benoa
 • تعداد اتاق : ۴۱۵ اتاق
 • آدرس هتل Kawasan Pariwisata BTDC, Lot N5, Nusa Dua / Benoa, Bali, Indonesia 80363 (

مشخصات هتل

 • امکانات هتل: رستوران, خدمات ۲۴ ساعته در اتاق, کافی شاپ, ترانسفر فرودگاهی, آسانسور, خشکشویی, فروشگاه, نگهداری از کودک, بار, اجاره دوچرخه, اتاق های خانوادگی, بار در استخر, گاو صندوق در اتاق, محل کشیدن سیگار
 • امکانات ورزشی و تفریحی:استخر سرباز, محل بازی کودکان, باغ, زمین گلف
 • خدمات اینترنت:کافی نت, اینترنت بیسیم رایگان در لابی, اینترنت بیسیم در لابی (شارژ جداگانه)
 • سایر امکانات:رستوران, پذیرش شبانه روزی, روزنامه, آسانسور , گاوصندوق, تهویه , بار, باغ
 • پارکینک:پارکینگ اتومبیل

بالی رانی

هتل ۴ ستاره بالی رانی بالی (BALI RANI HOTEL BALI) در موقعیتی ایده آل و در نزدیکی رستوران های بین المللی، یک پارک آبی، مراکز خرید و سایر تفریحگاههای خانوادگی شهر واقع شده است.

اتاق های این هتل دارای بالکن و یا تراس اختصاصی بوده و مجهز به تلویزیون با شبکه‌های کابلی، مینی بار، چای/قهوه ساز، سرویس حمام و دستشویی اختصاصی با دوش و گاوصندوق هستند.

هتل بالی رانی تا فرودگاه بین‌المللی ناگورا رای، با ماشین ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل بالی رانی بالی

 • ماساژ
 • استخر روباز
 • سرویس نگهداری کودکان
 • رستوران
 • پذیرش شبانه روزی
 • بالکن
 • اتاقهای پاک و بدون سیگار
 • گاوصندوق
 • انبار بار و چمدان
 • تهویه
 • بار
 • باغ
 • خانه داری
 • امکانات جلسه و ضیافت
 • لباسشویی
 • خشکشویی
 • صرافی
 • کرایه ماشین

هتل ملیا 

هتل ۵ ستاره ملیا بالی (MELIA BALI HOTEL BALI) در امتداد ساحل Nusa Dua واقع شده و تنها ۱ دقیقه تا رستوران های شهر بالی فاصله دارد.

هتل ملیا دارای ۴۹۴ اتاق است که این اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، بالکن یا تراس اختصاصی و رو به فضای سبز، مینی بار و امکانات تهیه چای/ قهوه هستند.

این هتل ۲۴ کیلومتر تا دیدنی های شهر و ۱۰ کیلومتر تا فرودگاه بین‌المللی نگورا رای تنا فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل ملیا بالی

 • ماساژ
 • جکوزی
 • استخر روباز
 • مرکز سلامت و آبگرم
 • غواصی
 • تنیس
 • مرکز بدنسازی
 • پینگ پنگ
 • بازی دارت
 • زمین گلف
 • کرایه دوچرخه
 • مینی گلف
 • زمین بازی کودکان
 • سرویس نگهداری کودکان
 • رستوران
 • پذیرش شبانه روزی
 • بالکن
 • اتاقهای پاک و بدون سیگار
 • آسانسور
 • پذیرش و تحویل سریع
 • گاوصندوق
 • فروشگاه در هتل
 • بار
 • باغ
 • کتابخانه
 • خانه داری
 • امکانات جلسه و ضیافت
 • لباسشویی و خشکشویی
 • آرایشگاه
 • صرافی
 • کرایه ماشین
 • فکس و کپی

هتل نیکو بالی

هتل ۵ ستاره نیکو بالی (NIKKO HOTEL BALI) به اقیانوس هند مشرف بوده و تنها ۵ دقیقه با ماشین تا محوطه گلف با استاندارد جهانی و مرکز خرید فاصله دارد.

این هتل بر بلندی یک صخره قرار گرفته و چشم اندازی منحصربه فرد و خیره کننده از اقیانوس را به میهمانان ارائه می دهد.

هتل نیکو بالی دارای۳۸۹ اتاق و ۱۹ ویلا با بالکن با نمایی از باغ و یا اقیانوس است و تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، چای/قهوه ساز هستند و همچنین برخی اتاق‌های هتل سیستم صوتی و دی‌وی‌دی پلیر هم دارند.

این هتل۲۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی Ngurah Raiفاصله دارد.

امکانات تفریحی و سرگرمی هتل نیکو

 • ماساژ
 • جکوزی
 • استخر روباز
 • سونا
 • مرکز سلامت و آبگرم
 • غواصی
 • تنیس
 • مرکز بدنسازی
 • بیلیارد
 • پینگ پنگ
 • بازی دارت
 • زمین گلف
 • کانو
 • زمین بازی کودکان
 • سرویس نگهداری کودکان
 • اتاق بازیهای کامپیوتری
 • کاریوکی

امکانات و خدمات هتل نیکو بالی

 • رستوران
 • پذیرش شبانه روزی
 • روزنامه
 • اتاقهای پاک و بدون سیگار
 • آسانسور
 • گاوصندوق
 • انبار بار و چمدان
 • فروشگاه در هتل
 • تهویه
 • بار
 • باغ
 • امکانات باربیکیو
 • کتابخانه
 • محل عبادت
 • خانه داری
 • امکانات جلسه و ضیافت
 • ترانسفر فرودگاه
 • لباسشویی و خشکشویی
 • آرایشگاه
 • صرافی
 • کرایه ماشین
 • خدمات تورها
 • فکس و کپی
 • مرکز تجارت

هتل نیکو بالی

هتل ۵ ستاره نیکو بالی (NIKKO HOTEL BALI) به اقیانوس هند مشرف بوده و تنها ۵ دقیقه با ماشین تا محوطه گلف با استاندارد جهانی و مرکز خرید فاصله دارد.

این هتل بر بلندی یک صخره قرار گرفته و چشم اندازی منحصربه فرد و خیره کننده از اقیانوس را به میهمانان ارائه می دهد.

هتل نیکو بالی دارای۳۸۹ اتاق و ۱۹ ویلا با بالکن با نمایی از باغ و یا اقیانوس است و تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، چای/قهوه ساز هستند و همچنین برخی اتاق‌های هتل سیستم صوتی و دی‌وی‌دی پلیر هم دارند.

این هتل۲۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی Ngurah Raiفاصله دارد.

امکانات تفریحی و سرگرمی هتل نیکو

 • ماساژ
 • جکوزی
 • استخر روباز
 • سونا
 • مرکز سلامت و آبگرم
 • غواصی
 • تنیس
 • مرکز بدنسازی
 • بیلیارد
 • پینگ پنگ
 • بازی دارت
 • زمین گلف
 • کانو
 • زمین بازی کودکان
 • سرویس نگهداری کودکان
 • اتاق بازیهای کامپیوتری
 • کاریوکی

امکانات و خدمات هتل نیکو بالی

 • رستوران
 • پذیرش شبانه روزی
 • روزنامه
 • اتاقهای پاک و بدون سیگار
 • آسانسور
 • گاوصندوق
 • انبار بار و چمدان
 • فروشگاه در هتل
 • تهویه
 • بار
 • باغ
 • امکانات باربیکیو
 • کتابخانه
 • محل عبادت
 • خانه داری
 • امکانات جلسه و ضیافت
 • ترانسفر فرودگاه
 • لباسشویی و خشکشویی
 • آرایشگاه
 • صرافی
 • کرایه ماشین
 • خدمات تورها
 • فکس و کپی
 • مرکز تجارت

هتل رامادا بینتانگ 

هتل ۵ ستاره رامادا بینتانگ بالی (RAMADA BINTANG HOTEL BALI) در فاصله ۵ دقیقه ای از مرکز خرید کوتا واقع شده است.

این هتل دارای ۴۰۲ است که تمامی اتاق ها دارای باربیکیو، گاوصندوق، یخچال فریزر، تلویزیون LCD،حمام و اینترنت بیسیم هستند.

هتل رامادا بینتانگ ۶۵۱ متر از ساحل فاصله دارد و با ۱۰ دقیقه رانندگی نیز از این هتل می توان به فرودگاه رسید.

امکانات و خدمات هتل رامادا بینتانگ بالی

 • ماساژ
 • سونا
 • مرکز سلامت و آبگرم
 • استخر سرباز (تمام فصول)
 • ساحل اختصاصی
 • تنیس
 • مرکز بدنسازی
 • پینگ پنگ
 • کرایه دوچرخه
 • وان آب داغ
 • زمین بازی کودکان
 • سرویس نگهداری کودکان
 • رستوران
 • پذیرش شبانه روزی
 • گاوصندوق
 • انبار بار و چمدان
 • بار
 • باغ
 • بوفه
 • خانه داری
 • امکانات جلسه و ضیافت
 • لباسشویی و خشکشویی
 • صرافی
 • خدمات تورها
 • فکس و کپی
 • مرکز تجارت
 • کرایه اتومبیل
 • سرویس مستخدم
 • سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه)
 • اتاق و امکانات برای معلولین

هتل گرند حیات بالی  GRAND HYATT

هتل ۵ ستاره گرند حیات بالی (GRAND HYATT HOTEL BALI) در منطقه نوسا دوآ بالی واقع شده است.

این هتل در مجموع دارای ۶۳۶ اتاق و سوئیت است که تمامی آنها مجهز به اینترنت پر سرعت بیسیم هستند.

از جمله امکانات تفریحی هتل گرند حیات می توان به ۵ استخر روباز، آبگرم مجهز، زمین تنیس و سالن ورزشی اشاره کرد.

این هتل دارای پارکینگ رایگان بوده و تا فرودگاه نگورا رای با خودرو ۱۵ دقیقه و تا دنپاسار با خودرو ۳۰ دقیقه فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل گرند حیات بالی

 • زمین تنیس
 • قایقرانی
 • استخر روباز
 • مرکز سلامت و آبگرم
 • ساحل اختصاصی
 • ماساژ
 • زمین بازی کودکان
 • سالن بدنسازی
 • تنیس روی میز
 • غواصی
 • امکانات ورزشهای آبی
 • اسکواش
 • رستوران
 • بار
 • صرافی
 • آرایشگاه
 • خشکشویی
 • پذیرش شبانه روزی
 • فروشگاه هدایا و سوغات
 • نگهداری از کودکان
 • ترانسفر فرودگاهی
 • سالن نشست و مهمانی
 • فکس و فتوکوپی
 • اتاق VIP
 • بخش های بدون سیگار
 • روزنامه

و دیگر هتل های بالی

 • گرند ویز نوسا دوا GRAND WHIZ
 • مرکور بالی | MERCURE LEGIAN BALI
 • بالی داینستی ریزورت | BALI DYNASTY
 • دیسکاوری کارتیکا | DISCOVERY KARTIKA
 • نوسادوا بیچ بالی | NUSA DUA BEACH
 • شرایتون | SHERATON BALI KUTA

شرایط آب و هوایی

 • ماه
 • ژانویه
 • فوریه
 • مارس
 • آپریل
 • می
 • ژون
 • جولای
 • آگوست
 • سپتامبر
 • اکتبر
 • نوامبر
 • دسامبر
 • کمترین دما
 • 26°C
 • 26°C
 • 26°C
 • 26°C
 • 26°C
 • 25°C
 • 24°C
 • 24°C
 • 24°C
 • 25°C
 • 26°C
 • 26°C
 • بیشترین دما
 • 30°C
 • 30°C
 • 31°C
 • 31°C
 • 30°C
 • 29°C
 • 28°C
 • 28°C
 • 29°C
 • 30°C
 • 31°C
 • 30°C

آب و هوای بالی

بالی دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و باران های موسمی می باشد. درجه حرارت بین ۲۰-۳۳ درجه سانتیگراد می باشد. فصل بارندگی از اکتبر تا ماه مارس می باشد که باران های شدید می بارد و رطوبت هوا بالاست.
هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی ۶ بامداد در جزیره بالی طلوع می کند. این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن توریستی بسیار جذاب جهان و قاره آسیا است که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی توریست به آن سفر می کنند. شالیزارهای پلکان در دامنه تپه ها و کوه های بالی یکی از جلوه های این جزیره است.
اگر در هر زمان سال به بالی سفر کنید مطمئن باشید که به اندازه ی کافی لذت خواهید برد اما اگر باران و رطوبت شما را اذیت می کند سعی کنید بین ماه های آپریل و اکتبر به این جزیره ی زیبا سفر کنید.