بلیط سافاری دبی همراه با پکیج استثنایی

0 (بدون بررسی)
از 140 ت
0
(۰ بررسی)
بررسی

مدت زمان

7 ساعت

نوع تور

تور روزانه

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

درباره تور گردشگری

بلیط سافاری دبی با امکانات هیجان انگیز و آفرهای متنوع همراه با پکیج های به صرفه

اطلاعات مربوط به سافاری دبی:

  • زمان برگزاری این تور همه روزه برگزار می شود.
  • مدت زمان این تور ۷ ساعت است.
  • ترانسفر رفت و برگشت رایگان دارد.

سافاری در دبی یک تجربه هیجان انگیز و خاطره‌ساز است. در طول سافاری، شما می‌توانید از طبیعت خیره کننده صحرا لذت ببرید و پکیج های متنوعی را تجربه کنید.

سواری در جیپ‌های آفرود: یکی از فعالیت‌های محبوب در سافاری دبی، سواری در جیپ‌های آفرود است. با رانندگی در صحرا و عبور از تپه‌ها و کویرها، هیجان را تجربه خواهید کرد.

شترسواری: هنگامی که در صحرا به سمت محل سافاری حرکت می‌کنید، می‌توانید تجربه شترسواری را داشته باشید. این تجربه جذاب و اسرارآمیز است و به شما امکان می‌دهد با فرهنگ و سنت‌های محلی آشنا شوید.

عکاسی در طبیعت: صحراهای دبی دارای چشم اندازهای تحسین‌برانگیزی هستند. شما می‌توانید لحظات خاص خود را با عکاسی در میان طبیعت استثنایی را ثبت کنید و به یادگاری دائمی برای خود تبدیل کنید.

تفریحات صحرایی: در حین سافاری، می توانید از غروب آفتاب دیدن کرده و از غذاهای محلی بسیار خوش‌مزه لذت ببرید. آتش بازی‌ها و رقص‌های سنتی تفریحاتی است که در هنگام صحراشب برگزار می‌شود.

 

همچنین، تورهای مختلف سافاری دبی ممکن است امکانات و فعالیت‌های متفاوتی داشته باشند، بنابراین بهتر است قبل از رزرو، جزئیات و برنامه تور را با آژانس توریستی یا شرکت سفری مورد نظرتان بررسی کنید. همچنین مهم است به راهنمایان مجرب و تورهای معتبر مراجعه کنید تا سافاری به طور ایمن و با کیفیت برگزار شود.

 

 

مدت زمان

7 ساعت

موقعیت تور

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
(۰ بررسی)
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
نظری برای این تور ثبت نشده - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن یک نظر

از: 140 ت
0 (بدون بررسی)
مجموع (ریال)
140 ت

مالک

garosi

عضویت از 1402

بررسی سایر گزینه ها